Jdi na obsah Jdi na menu
 

Edit č. 4

28. 10. 2012

 Moji milí,

se slavnostním (a úlevném) výdechu vás vítám u posledního, závěrečného editu. J

V první řadě bych ráda vám všem poděkovala za trpělivost, vytrvalost a shovívavost!

Přiznám se, že jsem v počátcích naprosto netušila, do čeho se pouštím a možná (jen možná ;-) ), kdybych to věděla, onu odvahu v sobě nenajdu. V žádném případě ale nelituji, jsem nyní o mnoho zkušeností moudřejší. A jak se říká: „Nikdy neříkejte, že něco udělat nejde, protože vždycky se objeví nějaký idiot, kterému to nikdo neřekl, a on to udělá.“ J

 

A nyní mi již dovolte představit vám finální verzi Elysejského klíče –

 

plakat-komplet.jpg 

 

Tak, a teď v rychlosti pár strohých čísel, taková ta nepříjemnost s placením… J

 

Cena: Konečná kalkulace za dvojknihu v krabičce je 560,- CZK včetně DPH.

 

K tomu prosím připočtěte:

Poštovné Čechy:

balík doporučeně s úhradou předem na účet za 1 výtisk:                       68,- CZK

            balík na dobírku za 1 výtisk                                                                 102,- CZK

            cenný balík doporučeně s úhradou předem na účet za 2 výtisky:                       85,- CZK

            cenný balík na dobírku za 2 výtisky                                                      119,- CZK

 

Poštovné Slovensko:

            balík doporučeně s úhradou předem na účet za 1 výtisk                                   280,- CZK

            balík na dobírku za 1 výtisk                                                                 280,- CZK + bankovní poplatek za připsání na účet (v Čechách cca 8,- Euro, na Slovensku netuším)

 

Datum dodání: V současné chvíli je již vše schváleno, odsouhlaseno a první výtisky se v tiskárně na vás začínají těšit. Termín dokončení výroby padl až na první týdny v prosinci, bohužel zpoždění při „ladění“ způsobilo zaneprázdněnost tiskárny z důvodů Vánoc a konce roku.

Je možné, že se mi naskytne příležitost k vyzvednutí částečného, již vyrobeného počtu knih dříve, to ale v žádném případě nemohu zaručit ani slíbit jakékoliv dřívější datum – určitě ne v této chvíli. Z důvodu snížení nákladů, které by opravdu nebyly zanedbatelné, jsme se rozhodly raději vyčkat a nenechat si knihy posílat po částech. Pokud je někdo zklamaný z dalšího čekání, je nám to líto, ale má to i svou světlou stránku – v této době především všichni přemýšlíme nad každým výdajem a opoždění dodávky vám tak nabízí čas navíc, kdy platbu uskutečnit. Na to navazuje má další informace.

 

Platební nacionále: Trvání účtu jsme prodloužily na dva měsíce, tedy do 31. 12. 2012.

Banka:             Raiffeisenbank a.s.

Číslo účtu:        7282278001

Kód banky:      5500

 

Pro dámy ze Slovenska: Jedna z vás, které tímto velmi děkuji za její ochotu a vstřícnost,si převzala „patronát“ nad vámi, ale pro případ, že s někým se nedomluvila, případně to některé z vás nevyhovuje či jakýkoliv jiný důvod, anebo pouze pro jistotu, zde je formát účtu pro platbu ze zahraničí:

IBAN:               CZ9355000000007282278001

SWIFT / BIC:     RZBCCZPP

 

Variabilní symbol:         dle libosti J, například 718

Nutné:                         Do poznámky uvést jméno, pod kterým jste objednaly a počet výtisků!!!

 

Není nutné převádět eura na českou měnu při zasílání, Raiffeisenbank eurovou platbu převede automaticky na CZK dle aktuálního kurzu a připíše na účet. Ovšem nezapomeňte, že poplatek za zahraniční platební styk (při zadání platby zadejte prosím formu SHARE – každá strana si hradí své poplatky) aspoň u nás v Čechách činí cca 8,- Euro za pohyb; netuším, jaký poplatek se hradí na Slovensku a zda vůbec jsou v různých zemích různé podmínky, ale to si jistě dokážete snadno zjistit samy předem. Každopádně doufám, že jste se domluvily nebo si samostatně našly způsob, jak své náklady snížit.

Pokud vás vaše „slovenská patronka“ nekontaktovala, ozvěte se mi prosím na email; pokud máte své řešení, taktéž.

 

Slovo závěrem:

 

Věřím a doufám, že vám kniha (vlastně dvě J ) přinese stejný pocit spokojenosti a radosti jako mně. S její „nedokonalostí“, neboť nedokonalost je korunou smrtelníků; každý máme svou vlastní představu o dokonalosti, zatímco nedokonalost je pro všechny stejná J

Například vybrané obrázky nemusí vyhovovat všem, vy byste třeba volili jiné – jen pro upřesnění došlo k jejich menší změně, ve dvojknize je obrázků 5, přičemž tři znáte ze stránek; jeden je můj soukromě milovaný, druhý si tam velmi přála mít Alice a třetí je od i pro marci.

Podle mého není dokonalost ten správný cíl – to cesta k ní, náš duchovní růst a poznávání sebe i jiných je cílem. A není nutné, aby každý skutek byl „velký“, aby měl „hluboké poselství“ či „zásadní význam“. Právě naopak. Ty drobné, maličké radosti, okamžiky štěstí, vteřiny spokojenosti, jsou drahokamy zdobící naši duši a zářící nám na cestu.

Přála bych si, aby tato knížka byla pro vás takovýmto blýskavým kamínkem, ve kterém se odrazí paprsek slunce i v tom nejdeštivějším dni, který vás zahřeje tou nesmírnou spoustou lásky, kterou jsme my všichni do příběhu Klíče, do vzniku knihy, vložili – a který vám snad bude vždy dobrou připomínkou, že nikdo z nás není ostrovem.

 

Nejen Merlin je s námi, i my jsme s námi, jeden každý z nás je s tím druhým svázán nitkami… J

 

S láskou

vaše Lilly