Jdi na obsah Jdi na menu
 

Edit č. 5

EDIT číslo 5.    07. 08. 2013
 
Moji milí Klíčci,
pro Váš zájem jsem zařídila dotisk Elysejského klíče; jeho obdržení očekávám během příštího týdne.
 
Objednala jsem počet dle zájemců + pár knih navíc pro případné „opozdilce“ J
 
Všechny z Vás jsem obeslala – pokud někomu nedorazil můj e-mail, prosím, aby mne znovu kontaktoval na elysejskyklic@email.cz Děkuji.
 
Plánuji ho k Vám expedovat během následujících 14 dní.
 
Cena bude bohužel vyšší s ohledem na nižší počet výtisků, vyjde tedy na 600,- CZK, plus poštovné a doběrečné 112,- CZK.
 
Další důležitou věcí je zasílání pouze na dobírku. Předchozí bankovní účet byl jen prozatímní a v současné době je již zrušen.
 
 
Současně se rozběhlo vydání trojpovídkové knihy Cesta, Česká trojka a Okamžik. V této chvíli je již v rukou typografa, dokončení prací a samotná distribuce je orientačně plánovaná na září.
 
Vím, že tu zazněl dotaz, zda je možné zakoupit jednotlivé povídky – bohužel to nepovažuji za dobrý nápad, nechat je tisknout jednotlivě by vyšlo velmi draho pro zájemce, kteří chtějí dvě nebo všechny tři, a těch je většina.
 
Stejně jako u EK si plním svůj sen a ráda bych zachovala kvalitu knihy, tedy bude mít pevné desky a šitou vazbu, barevný obal a uvnitř tři nádherné obrázky od úžasné Milwy ke každé z povídek.
 
O ceně se zatím stále jedná, snažím se samozřejmě o co nejnižší při zachování kvality, já, Milwa i Alice jsme se zřekly zisku, půjde tedy opět pouze o výrobní cenu plus náklady za balné a poštovné. Nyní, během jednání a „ladění“, se pohybuje v rozmezí 300,- až 500,- CZK (minimum a maximum); je pochopitelně ovlivněna množstvím výtisků.
 
Jakmile obdržím prvovýtisk, objeví se zde jeho fotografie.
 
Případné nové zájemce tímto prosím o co nejrychlejší zaslání emailu na elysejskyklic@email.cz
 
Prozatím vše :-)
Užívejte si léta, přeji krásné dny
 
Merlin s námi
Lilly
_______________________________________________________________